Levandulová expozice s krámečkem

V  budově bývalého obecního úřadu a hasičské zbrojnice přímo v centru naší vesnice, můžete navštívit naši malou levandulovou expozici s levandulovým krámečkem.

Levandulový festival

Letos v létě nás podruhé čeká opravdu velký dvoudenní levandulový festival přímo v Bezděkově.

Kuchyň přímo na poli

V altánu přímo u pole se v rámci letní sezóny opět můžete těšit na venkovní kuchyň, ve které Vám budeme připravovat levandulová degustační menu. Degustace je nezbytné rezervovat předem. V letošním roce navíc chystáme občerstvení přímo u pole také pro náhodné příchozí.

Levandulové altánky

Altánky na levandulové odpočívání – kolem našich políček jsme postavili 3 malé turistické altánky pro naše návštěvníky, jste srdečně zváni.

Levandulové svatby

Již dříve jsme upravili část pole u levandule na louku, kterou budeme v rámci sezony opět připraveni pronajímat k svatebním obřadům. Nebo také doporučujeme svatbu přímo mezi levandulovými keříky. Svatby je nezbytné rezervovat s dostatečným předstihem.

Foliovník na levanduli

V létě 2017 vyrostl první velký fóliovník k předpěstování levandulí přímo v Bezděkově. Vždy na podzim nebo na jaře tak můžeme nabídnout sazenice k prodeji také pro Vás.

Komentované prohlídky

Můžete se v případě zájmu zúčastnit komentované prohlídky včetně možnosti nastříhat si vlastní levandulovou kytičku. Komentované prohlídky probíhají kdykoliv po předchozí telefonické nebo emailové objednávce.

Jóga v levanduli

Zveme Vás na 1,5 hodinovou lekci tradičního indického učení jógy v netradičním prostředí Bezděkovské levandule. Cvičí se na trávě mezi levandulovými keři, doporučujeme vlastní podložku a pohodlné oblečení. Platí se až na místě po ukončení lekce.

Cena za jednu lekci (1,5 hodiny) je 150 Kč / osoba.

Cvičení probíhá od května do července, pouze v případě, že se naplní daný termín minimem účastníků, tedy 15 osob a za příznivého počasí, vždy od 18:00 hodin.

Rezervace, prosíme, posílat e-mailem na adresu joga.vladimir.vlcek@gmail.com ve znění: rezervuji termín… pro… osob na cvičení jógy + jména a tel. čísla účastníků. Nebude-li daný termín do 24 hodin před cvičením dané lekce naplněn, tak všichni již přihlášení dostanou sms zprávou informaci o zrušení dané lekce.